Álláslehetőség a Deák17 Galériában

Kommunikációs munkatárs

A Deák17 Gyermek és Ifjúsági Művészeti Galéria a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet Kommunikációs munkatárs munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozott idejű 2022.01.01-től várhatóan 2023.07.31. –ig tartó közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Budapest, 1052 Budapest, Deák Ferenc utca 17. 1

A kommunikációs munkatárs feladatai:

  • megszervezi és folyamatosan működteti az intézményi kommunikációt;
  • végrehajtja az intézmény művészeti és szakmai rendezvényeivel kapcsolatos propagandatevékenységeket;
  • együttműködés a fenntartóval, a szakágazati irányítással;
  • felelős a szakmai tevékenységek és szolgáltatások továbbfejlesztéséért és a munkatervben vállalt feladatok maradéktalan ellátásáért.

További részletek és jelentkezés: ITT

Pályázati feltételek:

  • Felsőfokú képesítés, Szakirányú felsőfokú végzettség ,
  • Angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga, társalgási szintű nyelvtudás,
  • Kommunikációs területen – Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • Büntetlen előélet

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Szakmai szervezetekkel, intézményekkel és sajtóval élő kapcsolati rendszer – Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • Tájékozottság a hazai és a nemzetközi kortárs művészeti, ill. intézményi színtéren (képzőművészet, irodalom, gyerekprogramok)
  • Grafikai anyagok előkészítésében való jártasság (szövegírás- és szerkesztés, korrektúra)
  • Tapasztalat szponzor- es együttműködő partnerek keresésének területén

Elvárt kompetenciák:

  • Megbízható, pontos, kooperatív munkavégzés és proaktivitás.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • részletes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • a végzettséget és szakképzettséget igazoló okiratok másolata,
  • három hónapnál nem régebbi hatósági bizonyítvány, mely a büntetlen előélet mellett igazolja, hogy a pályázó nem áll olyan foglalkozástól eltiltás hatálya alatt, amely a közalkalmazotti jogviszony létesítését nem teszi lehetővé,
  • a Kjt. 20/A. § (5) bekezdés b) pontja alapján a pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul
    Letölthető innen: Adatkezelési tájékoztató, Hozzájáruló nyilatkozat álláspályázatra jelentkező részére

A pályázatok benyújtásának módja:
elektronikus úton Kaposi Dorka Galériavezető részére a manager@deak17galeria.hu e-mail címen keresztül.

A pályázatok benyújtásának határideje: 2021. december 01.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A beérkezett pályázati anyagok átvizsgálása után, a pályázati kiírásnak megfelelt jelentkezők szóbeli meghallgatáson vesznek részt. A pályázók a döntést követően írásban kapnak értesítést. A pályázat kiírója fenntartja magának a jogot, hogy a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa

A pályázat elbírálásának határideje: 2021. december 06.

A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör legkorábban 2022. január 1. napjától tölthető be.